10 powodów, dlaczego warto mieć 20 lat. Znasz je wszystkie?

Gdy masz 20 lat, świat stoi przed Tobą otworem. Wszystko jest świeże, nowe, pierwsze. Nie ogranicza Cię sceptycyzm i życiowe doświadczenie, które często nie pozwala na spontaniczność. Oto powody, dlaczego warto mieć 20 lat.

Dlaczego warto mieć 20 lat? Jesteś naprawdę młoda

Dzisiejszy świat chce być młody, przebojowy, zwariowany. Większość osób mimo upływu lat, stara się zatrzymać w sobie ducha młodości. Ty nie musisz. Ty to po prostu go masz.

Nie musisz ukrywać wieku

Im mamy więcej lat, tym częściej kłamiemy, gdy ktoś pyta nas o wiek. To dość ciekawy fenomen, którym zajęli się naukowcy. Mając 20 lat, nie musisz ukrywać swojego wieku.

dlaczego warto mieć 20 lat

Ani oznak starzenia

To nie czas na farbowanie siwych włosów (zdarza się, ale rzadko) i używanie mocnych kremów przeciwzmarszczkowych. Twoje ciało jest w doskonałej formie, skóra jest jędrna, a Ty masz mnóstwo energii do działania.

Szybko się regenerujesz

Całonocna impreza? Zabawa do białego rana? A może rekord w piciu? Spokojnie, szybko się zregenerujesz. Właśnie teraz jako 20 latka możesz liczyć na fory. Organizm szybko trawi alkohol, a Ty nie musisz mieć trzech dób na odespanie jednej zarwanej nocki.

Masz sporo czasu

Cóż jest cenniejszego od czasu? To właśnie czas jest najważniejszy. Nie da się go kupić, nawet jeśli mamy największe pieniądze świata. Kobieta po 20 może liczyć na to, że ma sporo czasu…że zdąży wiele.

Masz mnóstwo przyjaciół

Czy wiesz, że najlepszy czas dla przyjaciół to właśnie ten, kiedy mamy 20 lat? Właśnie wtedy możemy liczyć na najlepsze imprezy, „siostrzeństwo” jajników i wsparcie o każdej godzinie, nawet w środku nocy. Po 30. dużo trudniej o celebrowanie przyjaźni. Przychodzi czas na rutynę, obowiązki, ludzie się rozmijają…

Możesz wybierać

Po 20. to czas dokonywania wielu wyborów. Sporo z nich to życiowe decyzje. W wielu dwudziestu lat masz mnóstwo opcji. Chyba nigdy nie ma ich tak wiele, jak właśnie w tym wieku. To daje szalenie dużo możliwości i ogromne szanse na sukces.

Nic się nie stanie, jeśli się nie uda

Młodość to czas eksperymentowania i przeżywania pierwszych poważnych porażek. Często powinie Ci się noga, ale nie musisz traktować tego jak końca świata. Dzięki temu, że upadasz i wstajesz, stajesz się silniejsza.

Możesz eksperymentować

Kobiety po 30 czują presję, by znaleźć mężczyznę życia i wyjść za mąż, urodzić dzieci. Od Ciebie raczej nikt tego nie wymaga. Masz jeszcze czas, możesz spotykać się z facetami, poeksperymentować, dowiedzieć się, czego chcesz od związku.

Bawisz się modą

Najlepszy czas na eksperymenty? Oczywiście ten, kiedy masz 20 lat+. Jednego dnia możesz być blondynką, za tydzień brunetką. Twój styl może się zmieniać tak jak pory roku. I świetnie, na klasykę i ponadczasowe rozwiązania możesz jeszcze poczekać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *